Sanitaarremont

Sanitaarremont on praktiline juhend, mis on mõeldud kõigile, kes soovivad õppida ja teostada sanitaarremonttöid koolides või kodudes. Raamat pakub selget teavet ja praktilisi juhiseid, mis aitavad lugejatel mõista sanitaarremonti ja teha seda ilma spetsialisti kaasamiseta.

10,00 

Availability: 1 laos

Laos

Tarneaeg: 1-3 tööpäeva

Selle ostuga teenid: 10 punkti Loe lähemalt

Tasuta tarne pakiautomaati alates 35€!

  • Lao toodetel - Kiire tarne!
  • Turvalised maksed!
  • 14 päeva tagastusõigus!
Tootekood: 300064 Kategooria:

Kirjeldus

Sanitaarremont on kasulik teejuht koolide tööõpetuse õpetajatele ja kõigile, kes soovivad omandada oskusi sanitaarremonttööde tegemisel. Raamat pakub selget ja arusaadavat teavet sanitaarremondi kohta ning annab praktilised juhised, mis aitavad lugejatel seda tööd edukalt teostada.

Raamat hõlmab mitmesuguseid teemasid, alates sanitaartehniliste süsteemide hooldamisest kuni vannitoa ja köögi renoveerimiseni. See sisaldab ka juhiseid torude, kraanide, sanitaarseadmete ja muude sanitaartehniliste komponentide paigaldamiseks ja hooldamiseks.

Käsiraamatus leidub oluline teave sanitaarremondi õpetamiseks ja õppimiseks, aidates õpetajatel ja õpilastel mõista sanitaartehnilisi süsteeme ning omandada praktilisi oskusi nende parandamiseks ja hooldamiseks. Samuti on raamatus kasulikke näpunäiteid ja näiteid sanitaarremonttööde teostamiseks.

Sanitaarremont on suurepärane ressurss kõigile, kes soovivad tegeleda sanitaarremondiga ja saavutada häid tulemusi. Olgu see siis koolides tööõpetuse tundides või kodudes iseseisvalt tehtavate projektide jaoks, pakub see raamat vajalikku teavet ja juhiseid sanitaarremonditööde tegemiseks.

Lisainfo

Kaal 0,13 kg
Mõõtmed 20,3 × 3,1 × 1 cm
Autor

Formaat

Pehmekaaneline

Ilmumisaasta

1968

Keel

Kirjastus

Lehekülgede arv

144

Seisukord

Väga hea

Ostukorv