Rõõm ühest koledast päevast

“Rõõm ühest koledast päevast” on luulekogu autor Jürgen Roostelt. Luuletused käsitlevad teemasid nagu vanaisad, perekond, elu mõte ja palju muud. Rooste luule väljendab emotsioone, mõtteid ja elutarkust sõnades, luues sügava ja kaasahaarava kogu.

4,00 

Availability: 1 laos

Laos

Tarneaeg: 1-3 tööpäeva

Selle ostuga teenid: 4 punkti Loe lähemalt

Tasuta tarne pakiautomaati alates 35€!

  • Lao toodetel - Kiire tarne!
  • Turvalised maksed!
  • 14 päeva tagastusõigus!
Tootekood: 400256 Kategooriad: , , ,

Kirjeldus

“Rõõm ühest koledast päevast” on luulekogu, mille autoriks on Eesti kirjanik ja luuletaja Jürgen Rooste. Luulekogu sisaldab mitmeid lüürilisi ja emotsionaalseid luuletusi, mis käsitlevad erinevaid teemasid ja väljendavad autori sisemisi mõtteid ja tundeid.

Üheks oluliseks teemaks selles luulekogus on “vanaisad.” Autor uurib seda teemat ja jagab oma mõtteid vanavanemate rollist perekonnas ja nende tarkusest ning elukogemusest, mida nad saavad oma lapselastele edasi anda. Luuletused käsitlevad sageli perekonna olulisust ja selle rolli elus.

Lisaks vanaisade teemale puudutavad Rooste luuletused ka elu mõtet, olemasolu rõõmu ja valu ning inimeste vahelisi suhteid. Autor kasutab luules lihtsat, kuid kaasakiskuvat keelt, et väljendada sügavaid mõtteid ja emotsioone.

“Rõõm ühest koledast päevast” on luulekogu, mis pakub lugejatele võimaluse sukelduda sõnadesse ja mõtetesse, mis kajastavad inimese eksistentsi sügavust ja mitmekesisust. See on luule, mis suudab kõnetada lugejaid erinevatel tasanditel ja pakkuda emotsionaalset rikastust. Jürgen Rooste oskus luua kauni ja mõtlemapaneva luuletusega teeb temast olulise hääle Eesti kirjandusmaastikul.

Lisainfo

Kaal 0,111 kg
Mõõtmed 23,5 × 15 × 1 cm
Autor

Formaat

Pehmekaaneline

Ilmumisaasta

2003

Keel

Kirjastus

Lehekülgede arv

62

ISBN

9985802608

Ostukorv