Ristteel

“Ristteel: Eesti mehest. Ausalt.” on haarav raamat, mis toob lugejateni erinevaid lugusid suurte ja väikeste ideede inimestest ning nende koomilistest ja vähemkoomilistest seiklustest. Autor Sverre Lasn avab ausalt ja avameelselt erinevate tegelaste maailma, sealhulgas idealistide, kaabakate, avastamata geeniusete, keskealiste mökude ja teiste omapäraste karakterite omad. Raamat pakub reaalse elu lugusid, mis on helged, kurbad ja naljakad, kõik korraga, pakkudes lugejatele nii sügavaid mõtteid kui ka kergeid hetki.

4,00 

Availability: 1 laos

Laos

Tarneaeg: 1-3 tööpäeva

Selle ostuga teenid: 4 punkti Loe lähemalt

Tasuta tarne pakiautomaati alates 35€!

  • Lao toodetel - Kiire tarne!
  • Turvalised maksed!
  • 14 päeva tagastusõigus!
Tootekood: 400259 Kategooriad: , ,

Kirjeldus

“Ristteel: Eesti mehest. Ausalt.” on raamat, mis toob lugejateni erinevad ja mitmekülgsed lood suurte ja väikeste ideede inimestest, kes on jõudnud ristteedele, kus tuleb teha valikuid ja astuda otsuseid. Autor Sverre Lasn võtab lugejad kaasa koomilistele ja vähemkoomilistele seiklustele, kus karakterite seas leidub idealiste, kaabakaid, avastamata geeniuseid, keskealisi mökusid, seksikaid baptiste, südametunnistuseta machosid ja paljusid teisi omapäraseid isiksusi.

Raamatu tugevus seisneb avameelsuses ja aususes, mis autor Sverre Lasni kirjutamisstiilile iseloomulik. Ta kujutab igat tegelast nende enda erilise iseloomuga ning paljastab nende sisemised mõtted ja tunded. Raamat pakub lugejatele lõbusaid ja naljakaid hetki, samuti sügavamaid ja mõtlemapanevaid lugusid, mis on pärit tõelisest elust.

“Ristteel: Eesti mehest. Ausalt.” on tekst, mis suudab haarata ja kõnetada erinevaid lugejaid. See on raamat, mis käsitleb inimlikkust mitmetahulisel viisil ning paneb lugejad mõtlema elu ja valikute üle, mis viivad meid erinevatele ristteedele. Sverre Lasni jutustused on nii lõbusad kui ka sügavamõttelised, pakkudes lugejatele nauditavat ja rikastavat lugemiskogemust.

Lisainfo

Kaal 0,147 kg
Mõõtmed 21 × 14,5 × 1 cm
Autor

Formaat

Pehmekaaneline

Ilmumisaasta

2011

Keel

Kirjastus

Lehekülgede arv

117

ISBN

9789949216321

Ostukorv