Rahvas mere ääres

Johan Bojeri haarav romaan “Rahvas mere ääres” kujutab elavalt 1930. aastate Norra mereäärset kogukonda, pakkudes lugejale sügavat sissevaadet karakterite keerulistesse suhetesse ja igapäevaelu väljakutsetesse. See on lugu armastusest, lootusest ja inimlikkusest, mis köidab oma ajatu sisuga.

12,00 

Availability: 1 laos

Laos

Tarneaeg: 1-3 tööpäeva

Selle ostuga teenid: 12 punkti Loe lähemalt

Tasuta tarne pakiautomaati alates 35€!

  • Lao toodetel - Kiire tarne!
  • Turvalised maksed!
  • 14 päeva tagastusõigus!
Tootekood: 100035 Kategooriad: , ,

Kirjeldus

Rahvas mere ääres : romaan 1939 / Johan Bojer

“Rahvas mere ääres” on haarav teos, mis avab ukse 1930. aastate Norra mereäärse kogukonna ellu ning kõneleb sügavuti inimlikest unistustest, võitlustest ja keerulistest suhetest. Johan Bojeri romaan maalib värvika pildi erinevate karakterite eludest ning nende omavahelistest seostest. Lugeja satub kaasakiskuvasse maailma, kus tugevad isiksused püüavad leida oma kohta ning silmitsi seista elu keerdkäikudega.

Raamat süveneb sügavalt inimloomusesse, pakkudes lugejale võimaluse mõista tolleaegset ühiskonda ja inimeste vahelisi dünaamikaid. See kütkestav lugu käsitleb armastuse ja kaotuse, lootuse ja pettumuse keerdkäike, tuues esile inimlikud nõrkused ja tugevused.

“Rahvas mere ääres” on rohkemat kui lihtsalt ajalooline romaan – see on sügavalt emotsionaalne lugu, mis jääb kauaks ajaks lugeja mõtetesse püsima, pakkudes mõistmist ja kaastunnet inimolemuse keerukusele. Bojeri kirjutamisoskus kombineerituna kaasahaarava süžee ja mitmekülgsete tegelastega muudab selle teose lugejale vastupandamatuks avastuseks, pakkudes ka tänapäeval sügavat seost ja mõistmist meie enda inimlikele kogemustele.

Lisainfo

Kaal 0,47 kg
Mõõtmed 19,5 × 14 × 2,9 cm
Autor

Formaat

Kõvakaaneline

Ilmumisaasta

1939

Keel

Kirjastus

Lehekülgede arv

308

Seisukord

Väga hea

Ostukorv