Püstolid ja revolvrid : raamat relvahuvilistele – 1995

Püstolid ja revolvrid. Raamat relvahuvilistele on põhjalik ülevaade käsitulirelvade ajaloost, revolvrite ning püstolite ehitusest ja tööpõhimõttest, padrunitest ning kuulidest. Raamat on rikkalikult illustreeritud rohkete joonistega ning pakub väärtuslikku teavet relvade ja nende komponentide kohta.

15,00 

Availability: 1 laos

Laos

Tarneaeg: 1-3 tööpäeva

Selle ostuga teenid: 15 punkti Loe lähemalt

Tasuta tarne pakiautomaati alates 35€!

  • Lao toodetel - Kiire tarne!
  • Turvalised maksed!
  • 14 päeva tagastusõigus!
Tootekood: 300206 Kategooria:

Laos

Tarneaeg: 1-3 tööpäeva

Kirjeldus

Püstolid ja revolvrid. Raamat relvahuvilistele on suurepärane allikas relvahuvilistele ja kõigile, kes soovivad mõista käsitulirelvade maailma. Raamat annab põhjaliku ülevaate käsitulirelvade ajaloost, revolvrite ning püstolite ehitusest ja tööpõhimõttest, padrunitest ning kuulidest. Autoriteks on Alo Arap, Kaido Peetsalu ja Toivo Suuroja, kes toovad lugejateni sügavad teadmised ja entusiasmi relvade valdkonnas.

Raamat on rikkalikult illustreeritud rohkete joonistega, mis aitavad lugejatel mõista relvade struktuuri ja toimimist. Lisaks sellele pakub see väärtuslikku teavet relvade ajaloo kohta ning tutvustab erinevate revolvrite ja püstolite tüüpe.

Püstolid ja revolvrid on väärtuslik teatmik neile, kes on huvitatud relvadest ja nende ajaloost ning kes soovivad paremini mõista käsitulirelvade ehitust ja toimimist. Raamat võimaldab lugejatel süveneda selle põneva valdkonna üksikasjadesse ja avastada relvade maailma mitmekülgsust ning tehnoloogilist arengut läbi aegade.

Lisainfo

Kaal 0,14 kg
Mõõtmed 12,5 × 14,5 × 1 cm
Autor

, ,

Formaat

Pehmekaaneline

Ilmumisaasta

1995

Keel

Kirjastus

Lehekülgede arv

135

Seisukord

Rahuldav

Ostukorv