Õigusseksuoloogia

Õigusseksuoloogia on õpik, mis on mõeldud juristidele, meedikutele, pedagoogidele, psühholoogidele ja sotsiaaltöötajatele. See raamat pakub põhjalikku ülevaadet seksuaalõigusest ja sellega seotud teemadest ning käsitleb seksuaalelu häireid, hälbeid, seksuaalkuritegusid ja seksuoloogia kasutamist õigusmenetluses. Raamat sisaldab ka praktilisi kaasusi ja artikleid teemadel, mis on olulised seksuoloogia valdkonnas

14,00 

Availability: 1 laos

Laos

Tarneaeg: 1-3 tööpäeva

Selle ostuga teenid: 14 punkti Loe lähemalt

Tasuta tarne pakiautomaati alates 35€!

  • Lao toodetel - Kiire tarne!
  • Turvalised maksed!
  • 14 päeva tagastusõigus!

Laos

Tarneaeg: 1-3 tööpäeva

Kirjeldus

Õigusseksuoloogia on laiahaardeline õpik, mis on suunatud juristidele, meedikutele, pedagoogidele, psühholoogidele ja sotsiaaltöötajatele. See raamat on mõeldud neile, kes soovivad mõista ja süvendada oma teadmisi seksuaalõigusest ja sellega seotud valdkondadest.

Raamat hõlmab mitmesuguseid teemasid, alates üldistest seksuaalõiguse küsimustest kuni seksuaalelu häirete ja hälveteni. See käsitleb ka seksuaalkuritegusid ja annab ülevaate seksuoloogiateadmiste kasutamisest õigusmenetluses. Praktiliste näidetega kaasustest ja autorite kirjutatud artiklitest leiate täiendavat teavet ja praktilisi näiteid, mis aitavad teil mõista õigusseksuoloogia valdkonda paremini.

Õigusseksuoloogia on kasulik ressurss neile, kes töötavad õigusalaste, meditsiiniliste, pedagoogiliste, psühholoogiliste ja sotsiaaltöö valdkondades ning kellel on vaja teadmisi seksuaalõigusest ja sellega seotud eetilistest ja õiguslikest küsimustest. Raamat aitab lugejatel mõista seksuaalse käitumise ja seaduste vahelisi seoseid ning tugevdada nende teadmisi seksuaalõigusest ja selle tähtsusest ühiskonnas.

Lisainfo

Kaal 0,425 kg
Mõõtmed 22 × 15,5 × 2 cm
Autor

Formaat

Kõvakaaneline

Ilmumisaasta

1997

Keel

Kirjastus

Lehekülede arv

303

ISBN

9985571371

Seisukord

Hea

Ostukorv