Mehaaniku käsiraamat – Toivo Kirsi

Avasta tehniliste masinate ja sõidukite maailm Mehaaniku käsiraamatu abil, mille on koostanud Toivo Kirsi. See raamat sisaldab põhjalikke tehnilisi andmeid ja praktilisi nõuandeid, mis on kasulikud nii professionaalsetele mehaanikutele kui ka tehnikahuvilistele. Raamat katab laia teemaderingi alates ekspluatatsioonist ja hooldusest kuni ohutustehnika ja remondini, muutes selle väärtuslikuks ressursiks masinate ja sõidukite maailma mõistmisel.

10,00 

Availability: 1 laos

Laos

Tarneaeg: 1-3 tööpäeva

Selle ostuga teenid: 10 punkti Loe lähemalt

Tasuta tarne pakiautomaati alates 35€!

  • Lao toodetel - Kiire tarne!
  • Turvalised maksed!
  • 14 päeva tagastusõigus!
Tootekood: 300449 Kategooria:

Kirjeldus

Mehaaniku käsiraamat on asendamatu ressurss igale mehhaanikule ja tehnikahuvilisele, kes soovib mõista ja töötada traktorite, autode ja põllutöömasinate ning -riistadega. See raamat, mille on koostanud Toivo Kirsi, sisaldab põhjalikke tehnilisi andmeid ning reguleerimisnõudeid, mis on seotud tänapäeval toodetavate masinatega.

Raamatus on käsitletud laia valikut teemasid, alates masinate ekspluatatsioonist ja tehnohooldusest kuni naftamajanduse, remondi korraldamise ja ohutustehnikani. See sisaldab praktilisi juhiseid masinate hoidmiseks ja remondiks, samuti ratsionaliseerimistegevuse ning ohutus- ja tuleohutuse põhieeskirju.

Kasutades seda käsiraamatut, saavad mehaanikud ja tehnikaentusiastid kindlustunde ja oskused erinevate masinate tehniliste nüansside mõistmisel ja hooldamisel. See raamat on väärtuslik ressurss nii professionaalidele kui ka neile, kes soovivad lihtsalt rohkem teada saada tänapäeva masinate ja masinapargi maailmast.

Lisainfo

Kaal 0,716 kg
Mõõtmed 21 × 13 × 4,5 cm
Autor

Formaat

Kõvakaaneline

Ilmumisaasta

1982

Keel

Kirjastus

Lehekülede arv

784

Seisukord

Rahuldav

Ostukorv