Linnud rahva keeles ja meeles

Linnud rahva keeles ja meeles on rikkalik teatmeteos, mis viib lugeja rännakule lindude imelisse maailma. See raamat on tõeline aarekast teadmisi ja lugusid kõigist nendest sulelisi sõpradest, kes meie ümber tiirlevad ja laulavad.

12,00 

Availability: 1 laos

Laos

Tarneaeg: 1-3 tööpäeva

Selle ostuga teenid: 12 punkti Loe lähemalt

Tasuta tarne pakiautomaati alates 35€!

  • Lao toodetel - Kiire tarne!
  • Turvalised maksed!
  • 14 päeva tagastusõigus!

Kirjeldus

Selles raamatus leiate põhjalikud kirjeldused erinevatest linnuliikidest, alustades armastatud pääsukestest ja varblastest ning lõpetades suursuguste luikedega. Autor Mart Mäger on lindude maailma asjatundja ning tema kirjeldused ja lugematu hulk põnevaid fakte toovad need sulelised lähemale meie igapäevaelule. Raamat annab ülevaate lindude välimusest, elupaikadest, käitumisest ja iseloomulikest joontest.

Kuid Linnud rahva keeles ja meeles on rohkem kui lihtsalt linnuraamat. See on ka kirgastav lugemine kõigile, kes armastavad loodust ja soovivad avastada selle salapäraseid aspekte. Autori kirg lindude vastu kumab iga leheküljelt ning inspireerib lugejaid loodust lähemalt uurima ja tundma õppima.

Lisaks teadmiste jagamisele on raamatul ka kasvatuslik mõõde. Mart Mäger loodab, et tema raamat äratab noortes huvi looduse vastu ja julgustab neid loodust jälgima ja hoidma. Linnud on oluline osa meie ökosüsteemist, ja nende tundmaõppimine aitab kaasa selle mõistmisele, kui oluline on looduse tasakaal.

Kui soovite astuda lindude maailma ja avastada nende mitmekesisust ning ilu, siis Linnud rahva keeles ja meeles on teie jaoks täiuslik teejuht. See raamat rikastab teie teadmisi ja äratab teie huvi looduse vastu, aidates teil mõista ja imetleda meie suleliste naabrite maailma.

Lisainfo

Kaal 0,475 kg
Mõõtmed 21 × 15 × 2,5 cm
Autor

Formaat

Kõvakaaneline

Ilmumisaasta

1969

Keel

Kirjastus

Lehekülede arv

272

Seisukord

Hea

Ostukorv