Korrektsete kommete A ja O

Korrektsete kommete A ja O on Herbert Schwinghammeri juhend, mis tutvustab lugejale käitumise kunsti tänapäevases maailmas. Raamat selgitab, miks on korrektsete kommete järgimine oluline ja kuidas see aitab luua positiivset muljet nii avalikus kui isiklikus elus. Alates söögiriistade õigest kasutamisest kuni välimuse hoolitsetuseeni annab raamat praktilisi näpunäiteid, kuidas olla kindel ja enesekindel erinevates situatsioonides. Raamatu põhitees on, et moodsad käitumisreeglid on oluline investeering enesearengusse, mis toob kaasa edu mitmel elualal.

8,00 

Availability: 1 laos

Laos

Tarneaeg: 1-3 tööpäeva

Selle ostuga teenid: 8 punkti Loe lähemalt

Tasuta tarne pakiautomaati alates 35€!

  • Lao toodetel - Kiire tarne!
  • Turvalised maksed!
  • 14 päeva tagastusõigus!
Tootekood: 300608 Kategooriad: , ,

Laos

Tarneaeg: 1-3 tööpäeva

Kirjeldus

Korrektsete kommete A ja O on raamat, mis viib lugeja avastusretkele käitumise kunsti maailma, olles autor Herbert Schwinghammeri kaasahaarav teejuht heade kommete ja viisakuse mõistmisele. Käesoleval sajandil võib tunduda, et käitumisreeglid on muutumas aegunuks või ebavajalikeks, kuid raamatu põhitees väidab vastupidist.

Autor küsib retoriliselt, kas tänapäeval on üldse vaja juhiseid, kuidas käituda, või võiks igaüks ise valida oma käitumisviisi, kahjustamata teisi. Ta rõhutab, et ehkki üksikud inimesed, kes elavad kaugeimal metsa- või stepialadel, võivad ignoreerida konventsioone, enamus meist jagavad oma elu teistega ja seetõttu on vastastikune viisakus hädavajalik.

Raamat õpetab lugejale, kuidas jätta endast avalikus ja isiklikus elus positiivne mulje. Alates noa ja kahvli õigest kasutamisest, rühikast ja nõtkest kehahoiust kuni hoolitsetud välimuseni välja, annab see praktilisi nõuandeid, kuidas olla kindel ja enesekindel paljudes eluvaldkondades.

Autor rõhutab, et moodsad käitumisreeglid on investeering enesearengusse, mis tasub end igal juhul ära. Kvaliteetne käitumine muudab inimese kindlamaks ning aitab tal saavutada edu erinevates eluvaldkondades. Raamat näitab, et korrektsete kommete järgimine on võti positiivse eneseesitluse ja edukate suhete loomiseks nii isiklikus kui ka ärielus.

Lisainfo

Kaal 0,404 kg
Mõõtmed 21,5 × 15 × 2,7 cm
Autor

Formaat

Kõvakaaneline

Ilmumisaasta

2001

Keel

Kirjastus

Lehekülede arv

302

ISBN

9985764625

Seisukord

Väga hea

Ostukorv