Kiikshobu

Kiikshobu on Tormi Kevvai humoorikas ja poeetiline luule- ja lauluraamat, mis avab eesti keele võlu läbi huumoriprisma. Raamat ühendab luuletused, illustratsioonid ning originaalsed laulud, mis on salvestatud CD-le, pakkudes nauditavat ja mitmekülgset kunstielamust.

10,00 

Laost otsas

Tasuta tarne pakiautomaati alates 35€!

  • Lao toodetel - Kiire tarne!
  • Turvalised maksed!
  • 14 päeva tagastusõigus!
Tootekood: 400339 Kategooriad: , , , ,

Kirjeldus

Kiikshobu on kunstiteos, mis kätkeb endas eesti keele ilu, huumorit ning loomingulisust läbi luule, illustratsioonide ja muusika. Autor Tormi Kevvai on loonud unikaalse raamatu, kus igal leheküljel saab lugeja osa tema poeetilisest maailmast.

Raamat sisaldab mitmekülgset luulevalikut, kus iga salm või värsirida pakub lugejale nauditavat lugemiselamust ning avab eesti keele kõla ja rütmi huvitavas võtmes. Lisaks sõnadele pakuvad Tormi Kevvai enda joonistatud illustratsioonid lugejale visuaalset naudingut, täiendades luule maagilist maailma.

Kiikshobu ei piirdu pelgalt kirjutatud sõnadega, vaid pakub ka muusikalist kogemust. Raamatu vahelt leiab CD, kus Tormi Kevvai poolt loodud luuletustele on loodud kaunid meloodiad ning lauludele on antud elu mitme andeka muusiku ja laulja poolt. See lisab lugemiselamusele erilist dimensiooni, kus lugeja saab ka helide kaudu nautida raamatu loodud atmosfääri.

Kiikshobu on kummastav ja lummav kunstiteos, mis haarab lugeja mitme kultuurilise väljendusviisi kaudu. See raamat ei ole lihtsalt kogumik luuletustest ja illustratsioonidest, vaid pigem kogu elamus, mis avab eesti keele ilu uues ja lõbusas valguses.

Lisainfo

Kaal 0,38 kg
Mõõtmed 24,5 × 17 × 1,2 cm
Autor

Formaat

Kõvakaaneline

Ilmumisaasta

2011

Keel

Kirjastus

Lehekülede arv

80

Sari

ISBN

9.78995E+12

Ostukorv