Jumalasalgajad

Aleksandr Kuprini teos “Jumalasalgajad” käsitleb Venemaa hinge langemist ja moraalset allakäiku bolševistliku režiimi tekkimise ajal. See valikkogu sisaldab Kuprini poliitilist publitsistikat, kus ta vastandub kommunistlikule režiimile oma terava pilguga ning ennustab selle lõppu. Raamat toob lugejate ette Kuprini hämmastava läbinägelikkuse ja veendumuse, et kommunistlik eksperiment ei saa jätkuda ja leiab lõpu.

15,00 

Availability: 1 laos

Laos

Tarneaeg: 1-3 tööpäeva

Selle ostuga teenid: 15 punkti Loe lähemalt

Tasuta tarne pakiautomaati alates 35€!

  • Lao toodetel - Kiire tarne!
  • Turvalised maksed!
  • 14 päeva tagastusõigus!

Laos

Tarneaeg: 1-3 tööpäeva

Kirjeldus

Aleksandr Kuprin (1870–1938) oli Venemaa tuntud kirjanik, kes koges oma elu jooksul Venemaal toimunud suuri muutusi, eriti bolševistliku režiimi sündi ja selle järgnevaid aastaid. “Jumalasalgajad” on tema teos, mis käsitleb Venemaa hinge allakäiku ja moraalset langust kommunistliku režiimi tekkimise ajal.

See raamat on valikkogu Kuprini poliitilisest publitsistikast, mis on ilmunud nii Venemaal kui ka välismaal mitmes väljaandes. See on esmakordne, kui see kogu jõuab Eesti lugejateni, tuues Kuprini terava pilgu ja kriitilise hinnangu kommunistlikule võimule ning selle poolt toime pandud repressioonidele ja vägivallale.

Kuprin oli oma aja silmapaistev kirjanik ja teda on isegi nimetatud Nobeli preemia kandidaadiks. Tema poliitiline publitsistika peegeldab tema sügavat muret oma kodumaa saatuse pärast ning tema veendumust, et kommunistlik eksperiment ei saa jätkuda lõputult. Ta oli ennustanud, et see kuritegelik avantüür leiab oma ärateenitud lõpu.

Raamat “Jumalasalgajad” annab lugejatele võimaluse mõista Kuprini silmade läbi Venemaa ajaloolisi sündmusi ja moraalset langust bolševistliku režiimi ajal. See on sügavalt ajalooline ja poliitiline teos, mis pakub huvitavat vaatenurka Venemaa ajaloole ja ühe kirjaniku mõttemaailmale. Küsimus, kas tänapäeva Venemaa on selline Venemaa, mis oli Kuprini südamele armas, jääb lugejatele endile otsustada.

Lisainfo

Kaal 0,358 kg
Mõõtmed 22 × 15,5 × 2 cm
Autor

Formaat

Pehmekaaneline

Ilmumisaasta

2014

Keel

Kirjastus

Lehekülgede arv

223

ISBN

9789949526635

Ostukorv