Jahimehe käsiraamat

Käsiraamat annab lugejale ülevaate jahipidamise ja jahimajanduse traditsioonidest. Raamatus käsitletakse ulatuslikult erinevaid teemasid, alates jahiulukite bioloogiast ja lõpetades praktiliste nõuannetega ulukite loendamise ja nende naha esmast töötlemist puudutavalt.

31,00 

Laost otsas

Tasuta tarne pakiautomaati alates 35€!

  • Lao toodetel - Kiire tarne!
  • Turvalised maksed!
  • 14 päeva tagastusõigus!

Kirjeldus

Jahimehe käsiraamat – Jürgen Schulte

Käsiraamat on koostatud Tiit Randla poolt ja see annab lugejale ülevaate jahipidamise ja jahimajanduse traditsioonidest Eesti NSV-s. Raamatus käsitletakse ulatuslikult erinevaid teemasid, alates jahiulukite bioloogiast ja lõpetades praktiliste nõuannetega ulukite loendamise ja nende naha esmast töötlemist puudutavalt.

Tiit Randla pakub praktilist ja teoreetilist teavet erinevate jahipidamisvahendite, relvade ja laskemoona kohta. Samuti keskendub ta jahipidamise tehnikatele, biotehnikale, ulukite haigustele ja nende ennetamisele. Lisaks käsitletakse raamatus jahimaade korraldust, ulukite loendust ja jahil tabatud looma töötlemist. Veel tuuakse välja jahieetika ja jahisarve tähtsus.

Lisaks ulatuslikule sisule on raamat varustatud ka mitmesuguste lisadega, mis käsitlevad ohutuseeskirju jahirelvade kasutamisel, ulukite lihakehade esmast töötlemist küttimiskohal ja mõnede partlaste soo ning vanuse määramist tiiva põhjal.

See käsiraamat on asendamatu abivahend kõigile jahimeestele, kes soovivad oma teadmisi jahindusest laiendada ja süvendada. Samuti on see kasulik metsamajanduse ja looduskaitse töötajatele, kes soovivad rohkem teada saada ulukitest ja jahindusest laiemalt.

Lisainfo

Kaal 1,576 kg
Mõõtmed 24,5 × 18 × 4,5 cm
Autor

Formaat

Kõvakaaneline

Ilmumisaasta

2011

Keel

Kirjastus

Lehekülgede arv

608

ISBN

9.78999E+12

Ostukorv