-25%

Issanda koerad 1.osa

“Issanda koerad” on Enn Kippeli ajalooline romaan, mis kujutab Läti Henriku kroonikale toetudes ristisõdijate vallutustegevust XIII sajandi alguses Liivimaal. Raamatu keskmes on liivi rahva ja nende vanemate Kaupo ning Ako traagiline saatus, mis hargneb pinevas sündmustikus ja rikkaliku olustikukujutuse taustal.

Original price was: 75,00 €.Current price is: 56,25 €.

Availability: 1 laos

Laos

Tarneaeg: 1-3 tööpäeva

Selle ostuga teenid: 56 punkti Loe lähemalt

Tasuta tarne pakiautomaati alates 35€!

  • Lao toodetel - Kiire tarne!
  • Turvalised maksed!
  • 14 päeva tagastusõigus!

Kirjeldus

Issanda koerad 1.osa 1938 / Enn Kippel

“Issanda koerad” on Enn Kippeli ajalooline romaan, mis kujutab Läti Henriku kroonikale tuginedes ristisõdijate vallutustegevust XIII sajandi alguses Liivimaal. Raamatu keskmes on liivi rahva ja nende vanemate Kaupo ning Ako traagiline saatus, mis hargneb pinevas sündmustikus ja rikkaliku olustikukujutuse taustal.

Lisaks jälgitakse paralleelseid liine, nagu rüütel Danieli ja kaupmehetütar Gertrudi sügavat ja romantilist armastuslugu, esitades seda vanade ajalooliste romaanide traditsioonide kohaselt. Raamat on mitte ainult ajalooline teos, vaid ka sügavalt inimlik lugu, mis räägib lojaalsusest, ohverdusest ja inimvaimu jõust.

Enn Kippel on tuntud oma sügava ajaloolise teadlikkuse ja meisterliku jutustamisoskuse poolest, kudub oma lugusid nii, et lugeja saab sügava sissevaate tegelaste hingeellu ja ajastu vaimu. Varasemalt tundis lugeja Kippelit peamiselt jutustuse “Meelis” põhjal.

Raamatu 2. osa leiad SIIT

Lisainfo

Kaal 0,58 kg
Mõõtmed 19,7 × 14,5 × 3,5 cm
Autor

Formaat

Poolnahkköide

Ilmumisaasta

1938

Keel

Kirjastus

Lehekülgede arv

353

Seisukord

Väga hea

Ostukorv