Ehitusmaterjalid

On põnev lugemine igale ehitus huvilisele. Raamat kirjeldab erinevate ehitusmaterjalide valmistamist, tooraineid, tehnoloogiat ja ehitustehnilisi omadusi nõukogude ajal. Samuti tutvustatakse kohalikke ja keskkonnasõbralikke materjale, nagu põlevkivituhk. Raamat oli mõeldud ehitussektori üliõpilastele, inseneridele ja tehnikutele, pakkudes vajalikku teavet materjalide valiku ja kasutamise kohta.

12,00 

Availability: 1 laos

Laos

Tarneaeg: 1-3 tööpäeva

Selle ostuga teenid: 12 punkti Loe lähemalt

Tasuta tarne pakiautomaati alates 35€!

  • Lao toodetel - Kiire tarne!
  • Turvalised maksed!
  • 14 päeva tagastusõigus!
Tootekood: 300969 Kategooriad: , , ,

Kirjeldus

Ehitusmaterjalid / Raimond Otsman

Raamat on põhjalik teos, mis käsitleb erinevaid ehitusmaterjale, nende valmistamise protsesse, tooraineid ja tehnoloogiat nõukogude ajal. Raamat annab üksikasjaliku ülevaate ehitusmaterjalide ehitustehnilistest omadustest, kasutusaladest ja rakendustest ning toob välja materjalide eripärad ja nende valiku tähtsuse kvaliteetse ja vastupidava ehitise loomisel.

Lisaks tutvustab raamat kohalike ehitusmaterjalide, sealhulgas põlevkivituhast valmistatavate materjalide omadusi ja kasutusvõimalusi, pakkudes väärtuslikku teavet nii keskkonnasõbralike kui ka majanduslikult tasuvate materjalide valiku kohta. Raamatu eesmärk on pakkuda terviklikku ja ajakohast teavet nii teoorias kui ka praktikas, aidates lugejal mõista materjalide olulisust ehitusprotsessis.

Raamat oli omal ajal suunatud laiale lugejaskonnale, sealhulgas ehituserialade üliõpilastele, tehnikumiõpilastele, ehitusmaterjalide tööstuse spetsialistidele, projekteerijatele ja inseneridele. Selle eesmärk on olla asendamatu õppevahend ja viide, mis aitab mõista materjalide valikut, omadusi ja nende mõju lõpptulemusele ehitusprojektides.

Lisainfo

Kaal 0,691 kg
Mõõtmed 20,5 × 14 × 3 cm
Autor

Formaat

Kõvakaaneline

Ilmumisaasta

1976

Keel

Kirjastus

Lehekülede arv

596

Sari

ISBN

Seisukord

Hea

Tüüp

Kasutatud raamat

Ostukorv