Eesti tennis 90

“Eesti tennis 90” on haarav teos, mis käsitleb Eesti tennisemaastikku ja selle arengut alates selle algusaastatest kuni tänapäevani. Raamat annab lugejatele ülevaate tennise ajaloost Eestis perioodide kaupa ja toob esile tuntud mängijad, sealhulgas ka legendaarse Evald Kree, kes oli mängu edendaja ja treener. Raamat pakub põnevaid vahejutustusi mängijatest, huvitavaid statistikaid ning rikkalikku fotomaterjali, mis aitavad avastada Eesti tennisemaailma minevikku ja olevikku.

9,00 

Laost otsas

Tasuta tarne pakiautomaati alates 35€!

  • Lao toodetel - Kiire tarne!
  • Turvalised maksed!
  • 14 päeva tagastusõigus!
Tootekood: 400231 Kategooriad: , ,

Kirjeldus

“Eesti tennis 90” on paeluv raamat, mis viib lugejad kaasahaaravale teekonnale Eesti tennise ajaloos. Teos tähistab tennise Eestisse jõudmise 90. aastapäeva ja pakub põhjalikku ülevaadet selle spordiala arengust alates selle algusaegadest kuni tänapäevani. Autorid, Jaan Jürine ja Ants Põldoja, toovad meieni Eesti tenniseloo perioodide kaupa, tuues esile olulised sündmused, mängijad ja treenerid, kes on selle ala arengusse panustanud.

Raamat ei piirdu pelgalt faktide ja kuupäevade esitamisega, vaid toob lugejateni ka meeleolukaid vahejutustusi tuntumatest mängijatest ning nende saavutustest. Lisaks saab lugeja nautida mitmekülgset statistikat ja rikkalikku fotomaterjali, mis visuaalselt kaunistab raamatut ning aitab luua parema ülevaate Eesti tennisemaailma minevikust ja olevikust.

“Eesti tennis 90” on hindamatu allikas kõigile, kes on huvitatud Eesti spordiajaloost, tennisest ja spordist üldisemalt. Raamat sobib nii spordifännidele, ajaloohuvilistele kui ka kõigile neile, kes naudivad lugemist haaravatest lugudest ja biograafiatest. See on lugu tulemustest ja võitudest, pingutustest ja kirglikkusest, mis on vorminud Eesti tennise kirevaks ja elavaks osaks spordimaastikul. Olenemata sellest, kas olete tennise entusiast või lihtsalt uudishimulik lugeja, pakub “Eesti tennis 90” teile meeldejäävat lugemiskogemust ja avab ukse spordi rikka ajaloo juurde.

Lisainfo

Kaal 0,642 kg
Mõõtmed 24 × 17,5 × 2 cm
Autor

,

Formaat

Kõvakaaneline

Ilmumisaasta

2003

Keel

Kirjastus

Lehekülgede arv

287

Ostukorv