Eesti politsei loomine ja areng 1918-1940

Eesti politsei loomine ja areng 1918-1940 on haarav ajaloodokumentidele toetuv raamat, mis viib lugejad ajas tagasi Eesti iseseisvuse esimestesse aastakümnetesse. See raamat annab teile ainulaadse võimaluse heita pilk Eesti politsei algusaegadele ja selle arengule. Räägime tõest, legendidest ning kogu loo, mille Eesti politsei kujundas.

14,00 

Availability: 1 laos

Laos

Tarneaeg: 1-3 tööpäeva

Selle ostuga teenid: 14 punkti Loe lähemalt

Tasuta tarne pakiautomaati alates 35€!

  • Lao toodetel - Kiire tarne!
  • Turvalised maksed!
  • 14 päeva tagastusõigus!

Kirjeldus

Tere tulemast põnevale ajaloolisele teekonnale Eesti politsei rajamise ja arengu maailma. Eesti politsei loomine ja areng 1918-1940 raamat on pühendatud Eesti esimese iseseisvusaja politseijõududele. See on teos, mis kajastab tõepoolest unustatud minevikku ja uurib seda detailselt ajaloodokumentide põhjal.

Rahvasuus ringlevad legendid Eesti politsei kohta on saanud tuntuks ja külvavad huvi. Kuid kas neil juttudel on ka tõepõhi all? Seda saate otsustada, kui sukeldute sellesse haaravasse raamatusse, mis tugineb ajaloolistele tõenditele ja fotodele.

Kui avate selle raamatu, leiate end ajas tagasi Eesti iseseisvuse algaegadesse, kus politsei loodi ja vormus. Autor Mai Krikk, koos Politseiametiga, on kokku pannud kireva mosaiigi, mis paljastab, kuidas politseijõud arenenud ja kohanedes muutustega ühiskonnas.

Raamatu illustratsioonidena kasutatud fotod toovad mineviku elavalt ellu, tuues esile tolleaegsed politseinikud, nende varustuse ja töökeskkonna. Saate tunda end justkui sammu võrra lähemal ajale, mil need mehed ja naised panid aluse Eesti politsei ajaloole.

Kas olete kunagi mõelnud, mis toimus Eesti politsei taga kulisside taga? Kuidas nad käsitlesid kuritegevust, tagasid avaliku korra ja sekkusid poliitilistesse sündmustesse? See raamat annab vastused nendele küsimustele, avades ukse minevikku.

Seega, kui olete huvitatud Eesti ajaloost, politseist, või lihtsalt soovite sukelduda põnevatesse lugudesse minevikust, siis on Eesti politsei loomine ja areng 1918-1940 raamat teie jaoks täiuslik. See raamat ei ole lihtsalt tükk ajalugu; see on seiklus, mis avab teile mineviku kireva maailma ja lubab teil ise otsustada, kas legendidel on tõepõhi all.

Lisainfo

Kaal 0,4 kg
Mõõtmed 21,5 × 15 × 2,5 cm
Autor

Formaat

Kõvakaaneline

Ilmumisaasta

2001

Keel

Kirjastus

Lehekülgede arv

195

ISBN

9985662199

Seisukord

Hea

Ostukorv