15 minutit prantsuse keelt

15 minutit prantsuse keelt on uudne lähenemine keeleõppele, mis rõhutab, et keeleoskuse omandamine ei pea olema aeganõudev ega keeruline protsess. Vaid 15 minutit päevas – see on kõik, mida vajate, et sukelduda prantsuse keele maailma ja omandada põhilised oskused.

9,50 

Laost otsas

Tasuta tarne pakiautomaati alates 35€!

  • Lao toodetel - Kiire tarne!
  • Turvalised maksed!
  • 14 päeva tagastusõigus!
Tootekood: 400019 Kategooriad: , ,

Kirjeldus

15 minutit prantsuse keelt – Õpime Prantsuse keelt 15 minutit päevas

15 minutit prantsuse keelt on uudne lähenemine keeleõppele, mis rõhutab, et keeleoskuse omandamine ei pea olema aeganõudev ega keeruline protsess. Vaid 15 minutit päevas – see on kõik, mida vajate, et sukelduda prantsuse keele maailma ja omandada põhilised oskused. See metoodika kinnitab mõtet, et regulaarne, kuid lühike pühendumine õppimisele võib olla tõhusam kui pikad õppesessioonid.

Visuaalne õppeviis muudab õppimise huvitavaks ja meeldejäävaks. Infograafika, pildid ja selged näited muudavad keerukad keelestruktuurid arusaadavaks ja kergesti omastatavaks. Selle asemel, et toetuda traditsioonilistele harjutustele ja kirjalikele ülesannetele, on 15 minutit prantsuse keelt loonud süsteemi, kus õppija saab kasutada raamatu kaane tagasipööratud serva, et kinnistada ja korrata õpitut.

Näidetega on hõlmatud kõik olulisemad olukorrad, millega võib kokku puutuda reisil või igapäevaelus. Olgu see siis teejuhatuse küsimine Pariisis, restoranis tellimine või lihtsalt väike vestlus kohalikega.

Lõppkokkuvõttes on see raamat ideaalne valik nii algajatele kui ka neile, kes soovivad värskendada oma prantsuse keele oskusi. See on praktiline, kaasahaarav ja uuenduslik viis keeleõppele läheneda. Kui olete huvitatud prantsuse keele kiirest omandamisest ilma suurte pingutusteta, siis on “15 minutit prantsuse keelt” just see, mida otsite.

Lisainfo

Kaal 0,21 kg
Mõõtmed 19,2 × 10,2 × 1,1 cm
Autor

Formaat

Pehmekaaneline

Ilmumisaasta

2006

Keel

Kirjastus

Lehekülgede arv

160

Ostukorv